ورود و ثبت نام

در وب‌سایت روی گزینه “فروشندگان” کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از شماره موبایل، ثبت‌نام خود را انجام دهید. (کد فعال‌سازی برایتان پیامک می‌شود.) بعد از وارد کردن کد فعال‌سازی، ثبت‌نام انجام می‌شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات، کلیک و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

با وارد کردن شماره ی همراه  وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه “پروفایل ” کلیک کرده و در صفحه‏” اطلاعات شخصی” روی “ویرایش اطلاعات شخصی ” کلیک کنید.

پس از تکمیل اطلاعات کاربری خود به قسمت نشانی ها مراجعه نمایید.

یکی از راه‌هایی که از نفوذ هکرها و مجرمان سایبری به حساب‌های کاربری و حریم شخصی شما جلوگیری می‌کند، ساخت و استفاده از یک گذرواژه قوی و غیرقابل حدس است.

  1. گذر واژه شما دارای حداقل 8 تا 12 کاراکتر باشد .
  2. از ترکیب اعداد و حروف استفاده کنید  .(2s5Ya)
  3. از سمبل‌ها و حروف غیر الفبایی استفاده کنید .(! @ # = $ % + ^ & * ? -)
  4. از حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید .(a-Z)
  5. از گذرواژه‌های متفاوت برای حساب‌های متفاوت خود استفاده کنید.
  6. کلمه عبورشامل یک کلمه قابل حدس کامل نباشد (مثلا هر کلمه ای که در دیکشنری موجود است)
  7. کلمه عبورشامل نام کاربری، نام واقعی ، اسم شرکت، نام اعضای خانواده، سال تولد، شماره همراه و یا کد ملی  نباشد.

مالک آن مشتری جدید سنگین بازار باشد و حساب کاربری دیگری نداشته باشد.

اولین خرید خود را ثبت نکرده باشد.

ورود به پروفایل، ویرایش اطلاعات شخصی، ایجاد اطلاعات حقوقی

شما میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و شماره کارت خود را وارد نمایید.

نحوه پیگیری سفارشات

وارد سایت سنگین بازار شوید. روی گزینه سفارش‌های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند آماده‌سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید.

ابتدا وارد پروفایل خود شوید. روی گزینه ی “سفارشات من” کلیک کنید. میتوانید در این قسمت سوابق سفارشات خود را ملاحظه فرمایید.

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با سنگین بازار، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.

سنگین بازار برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت کد سفارش این امکان رو ایجاد کرده که بتونید در زمان کمتری به نتیجه مورد نظر خود برسید…

ارسال کالا توسط فروشندگان

نحوه ارسال کالا

سیاست سنگین بازار در ارسال مرسولات اینست که فروشنده مستقیما کالای سفارش داده شده را به مشتری تحویل نماید. از مزیت های این اقدام، ارسال سریع تر کالا از فروشنده به مشتری می باشد که می‌تواند یک گام بزرگ برای کاهش زمان رسیدن سفارش به مشتری و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها باشد.

هزینه ارسال کالا بر اساس ماهیت و سایز کالا به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) تعیین می شود.

تهران:

هزینه حمل از محل فروشنده تا محل تحویل مشتری به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) توسط پیک موتوری یا وانت

 

شهرستان ها :

شامل دو بخش می باشد:

  • هزینه حمل از محل فروشنده تا محل تحویل نمایندگی باربری، اتوبوس و سواری برای ارسال به شهرستان ها به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) توسط پیک موتوری یا وانت
  • هزینه باربری برای شهرستان ها و به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. 

-در مورد مرسولات شهرستان، پیک هزینه خود را از باربری دریافت نموده و مشتری هنگام دریافت کالا از باربری هزینه پیک که در بیجک باربری ثبت شده و هزینه باربری را با دریافت بیجک به باربری پرداخت می نمایند.

-لازم به ذکر است که سنگین بازار هیچ نقشی در تعیین هزینه پیک و هزینه باربری ندارد و در صورتی که مبلغی زیادتر از عرف توسط موسسات حمل و نقل دریافت شود. موسسه حمل و نقل پاسخگو خواهد بود و سنگین بازار هیچ مسوولیتی در این زمینه ندارد.

 7 روز ضمانت بازگشت کالا بر اساس رویه مرجوعی کالا برای مرجوع کردن کالا وجود دارد. برای مرجوع کردن این اقلام لازم است تا درخواست مرجوعی خود را به صورت آنلاین از طریق حساب کاربری تان ثبت نمائید. هماهنگی دریافت کالای شما پس از بررسی و تائید توسط واحد خدمات پس از فروش سنگین بازار، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

بازگرداندن کالا

همه تلاش ما در سنگین بازار این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر در مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ، برای بازگرداندم آن اقدام کنید.

همه کالاهای برگشتی باید در شرایط اولیه، همراه جعبه محصول و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته ها یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

درصورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بودو در صورت برگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده می شود.

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سنگین بازار جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@sanginbazar.com     ایمیل کنید.