نحوه ارسال کالا توسط فروشندگان

نحوه ارسال کالا

سیاست سنگین بازار در ارسال مرسولات اینست که فروشنده مستقیما کالای سفارش داده شده را به مشتری تحویل نماید. از مزیت های این اقدام، ارسال سریع تر کالا از فروشنده به مشتری می باشد که می‌تواند یک گام بزرگ برای کاهش زمان رسیدن سفارش به مشتری و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها باشد.

هزینه ارسال کالا بر اساس ماهیت و سایز کالا به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) تعیین می شود.

تهران:

هزینه حمل از محل فروشنده تا محل تحویل مشتری به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) توسط پیک موتوری یا وانت

 

شهرستان ها :

شامل دو بخش می باشد:

  • هزینه حمل از محل فروشنده تا محل تحویل نمایندگی باربری، اتوبوس و سواری برای ارسال به شهرستان ها به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) توسط پیک موتوری یا وانت
  • هزینه باربری برای شهرستان ها و به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. 

-در مورد مرسولات شهرستان، پیک هزینه خود را از باربری دریافت نموده و مشتری هنگام دریافت کالا از باربری هزینه پیک که در بیجک باربری ثبت شده و هزینه باربری را با دریافت بیجک به باربری پرداخت می نمایند.

-لازم به ذکر است که سنگین بازار هیچ نقشی در تعیین هزینه پیک و هزینه باربری ندارد و در صورتی که مبلغی زیادتر از عرف توسط موسسات حمل و نقل دریافت شود. موسسه حمل و نقل پاسخگو خواهد بود و سنگین بازار هیچ مسوولیتی در این زمینه ندارد.

 7 روز ضمانت بازگشت کالا بر اساس رویه مرجوعی کالا برای مرجوع کردن کالا وجود دارد. برای مرجوع کردن این اقلام لازم است تا درخواست مرجوعی خود را به صورت آنلاین از طریق حساب کاربری تان ثبت نمائید. هماهنگی دریافت کالای شما پس از بررسی و تائید توسط واحد خدمات پس از فروش سنگین بازار، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.